Digitální tisk do formátu B3

Technologie digitálního tisku je vhodná především pro rychlý malonákladový tisk, kdy výhodou oproti ofsetovému tisku je především jeho nižší cena. Další výhodou digitálního tisku od klasických tiskových technologií jako například ofsetový tisk je, že odpadá mezikrok v podobě osvitu a tiskové přípravy. Tiskne se přímo z počítače, a proto je možné rychle korigovat chyby nebo upravovat parametry ovlivňující barvu tištěného dokumentu.

Technologické vybavení digitálního tisku

Konica Minolta ACCURIO Print C4065

  • Rozsah potiskované gramáže: 64-350 g/m2
  • Potiskovatelná plocha: 320×478 mm
  • Lze potiskovat až do formátu 320×690 mm

 

Digitální tisk vizitek

Naše digitální stroje umožňují kvalitní digitální tisk vizitek na standardní i okrasné papíry v menších nákladech. Personalizaci každého vytištěného kusu – každá tiskovina může být jiná, např. vytištěné jiné jméno, adresa apod. Digitální tisk je jediný způsob jak personalizace dosáhnout.

Tisk kalendářů – tištěné kalendáře z Vašich fotografií

Nabízíme Vám tisk kalendářů z Vašich digitálních fotografií. Můžete se tak těšit z kalendáře, na kterém můžete být Vy, Vaši blízcí nebo oblíbená místa na která máte vzácnou vzpomínku. Tištěný kalendář můžete i věnovat jako dárek a potěšit tak Vaše blízké. Tiskneme nástěnné i stolní kalendáře.